Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Natūralu ir šviežia

Vartotojams ir klientams tiekiame tik šviežią, natūralią ir kokybišką produkciją
Veiklos
baltic_chams-2
Baltic Champs

Veikla

Didžiausia Baltijos šalyse pievagrybių auginimu ir prekyba užsiimanti bendrovė, taip pat gaminanti grybieną auginimo terpėje, grybų auginime vykdanti ir mokslinę-tiriamąją veiklą.

Kontaktai

Baltic Champs, UAB
Generalinis direktorius Arūnas Radzevičius
Poviliškių k. 15, Gruzdžių sen., 81411 Šiaulių r.
Tel. +370 41 372 494
Faks. +370 41 372 702
El. p. info(eta)champs.lt

Žiūrėti Google žemėlapyje
Grybų auginimas

Apie grybų auginimą išmanome geriausiai. Naudodami pažangiausias technologijas, 31 600 m² plote per metus užauginame virš 12 000 tonų aukščiausios kokybės grybų. Kiekvieną grybą kruopščiai atrenkame ir nuskiname rankomis. Visa tai darome laikydamiesi itin griežtų higienos reikalavimų, užtikrindami pilną gamybos kontrolę ir atsekamumą.

Grybienos gamyba

Didžiuojamės, kad nuo pat verslo pradžios pievagrybius auginame tik iš mūsų pačių gaminamos grybienos auginimo terpėje. Per mėnesį jos pagaminame 4700 tonų, iš kurių 850 tonų eksportuojame. Grybienos auginimo terpėje gamybai naudojame tik Lietuvos ūkiuose užaugintus javų šiaudus, kuriuos patys surenkame iš laukų, taip užtikrindami mūsų produkcijos kokybę nuo lauko iki lentynos.