Iniciatyva, kovai prieš krūties vėžį paremti

„Balti Champs“ nuo 2010 m. kiekvieną spalį rengia „Rožinio kaspino“ paramos akciją, skirtą kovai prieš krūties vėžį paremti. „Baltic Champs“ nuo 2015 m. bendradarbiauja su „Nacionaliniu vėžio institutu“ – vienintele specializuota onkologinių ligų gydymo ir mokslo įstaiga Lietuvoje ir nuosekliai remia šios įstaigos atliekamus mokslinius krūties vėžio tyrimus, prisideda prie šios ligos diagnostikos ir su tuo susijusių priemonių įsigijimo.
Kaip ir kasmet, visą šių metų spalio mėnesį „Baltic Champs“ didžiųjų Lietuvos prekybos tinklų parduotuvėse prekiavo rožinėmis etiketėmis paženklinta produkcija, kurią pardavus, dalį gauto pelno, nuo kiekvienos parduotos pakuotės, įsipareigota pervesti „Nacionaliniam vėžio institutui“.
Pasibaigus 2023 m. akcijai ir lapkritį suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad šiemet parduota 150090 vienetų Rožinio kaspino akcijos etikete pažymėtų pievagrybių pakuočių ir paramai bus pervesta 4503 Eur suma!
Rožinio kaspino akcija „Baltic Champs“ siekia atkreipti visuomenės dėmesį į moterų sveikatą, priminti moterims apie realų krūties vėžio pavojų bei galimas profilaktikos ir prevencijos priemones.