„Baltic Champs“ pelnė 4 apdovanojimus

Šiaulių pramonės ir prekybos amatų rūmai generalinės asamblėjos metu apdovanojo labiausiai 2020 m. nusipelniusias regiono įmones ir jose dirbančius darbuotojus. Bendrovė „Baltic Champs“ gavo tris apdovanojimus, o įmonės darbuotoja pelnė darbo žvaigždės medalį.

„AUGA group“ dukterinei bendrovei „Baltic Champs“ suteiktas aukščiausias įvertinimas investicijų lyderio kategorijoje už inovatyvios, dirbtiniu intelektu grįstos, pievagrybių auginimo robotinės technologijos sukūrimą. Jos tikslas sumažinti technologinio proceso rizikas, trukmę ir padidinti pievagrybių auginimo produktyvumą bei pačių pievagrybių kokybę. Tai yra tęstinis 3 metų projektas, kuriam bendrovė skiria 1,44 mln. Eur.

Bendrovė taip pat pateko į didžiausią vidutinį atlyginimą mokančių bendrovių trejetuką Šiaulių ir Telšių regione, didelių įmonių grupėje. Apdovanojimas skirtas remiantis oficialiais 2020 m. SODRA duomenimis, atmetus vadovų atlyginimus. Šioje kategorijoje bendrovę lenkė tik „Orlen Lietuva“ ir „ROL Lithuania“. Taip pat „Baltic Champs“ tapo pirmąja įmone Lietuvoje, kuriai buvo išduotas elektroninis prekių kilmės sertifikatas.

„Džiaugiamės, kad mūsų pastangos investuoti bei skiriamas didelis dėmesys darbuotojų gerovei užtikrinti nelieka nepastebėtas. Nuolatinės investicijos yra mūsų strategijos dalis, padedanti siekti užsibrėžtų tikslų ir kurti inovatyvų bei efektyvų pievagrybių verslą. Veiklos tikslų nepasiektume be savo darbuotojų, todėl mums svarbu, kad jie jaustųsi bendrovės dalimi, o jų nuoširdus darbas būtų įvertintas teisingai“, – teigia Arūnas Radzevičius, „Baltic Champs“ generalinis direktorius.

Šiaulių pramonės ir prekybos amatų rūmų organizuotuose apdovanojimuose buvo įvertinta ir įmonės darbuotoja Inga Adomaitienė, kuriai suteiktas darbo žvaigždės medalis. Jis yra skiriamas ilgamečiams įmonių darbuotojams, siekiant įvertinti jų indėlį į bendrovės veiklą. I. Adomaitienė savo karjerą įmonėje pradėjo dar 1999 m. ir sėkmingai ją tęsia iki šiol.

„Baltic Champs“ yra viena didžiausių grybų augintojų ir eksportuotojų Europoje, užsiimanti pramoniniu grybų auginimu ir prekyba bei moksline tiriamąja veikla. Įmonė vykdo žemės ūkio ir perdirbimo veiklą pagal tarptautinius ekologiško sertifikavimo reikalavimus bei gerosios žemės ūkio praktikos GLOBAL GAP standartus. „Baltic Champs“ priklauso „AUGA group“ – didžiausiai Europoje vertikaliai integruotai ekologiško maisto bendrovei.

Žiūrėti 7 nuotr.
Žiūrėti 7 nuotr.