Stipriausi Lietuvoje 2020-2022

„Baltic Champs“, UAB trečius metus iš eilės sertifikuota,  kaip viena stipriausių įmonių Lietuvoje.

Šiais metais įmonei suteiktas STIPRIAUSI LIETUVOJE 2020–2022 sertifikatas, kuris patvirtina įmonės patikimumą ir gebėjimą vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. Lietuvoje tik 15%  įmonių turi stabilų aukštą kredito reitingą, todėl „Baltic Champs“ didžiuojasi būdama viena iš jų. Šis įvertinimas atspindi įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą.

„Labai didžiuojuosi, kad „Baltic Champs“ vertinama, kaip viena stipriausių įmonių Lietuvoje. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra mūsų bendrovės patikimumo įrodymas ir parodo, kad įmonė suformavo teisingas vertybes ir ypač laikosi verslo etikos normų“, – sako įmonės generalinis direktorius Arūnas Radzevičius.

Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kurį suteikia „Creditinfo Lithuania“ – didžiausia Lietuvos įmonių kredito informacinė sistema, turinti 20 metų istoriją. Šis nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą ir kuria ilgalaikę vertę.