Sėkmingai atnaujintas „Ekoagros“ sertifikatas

Atlikus kasmetinį auditą ir planinius ekologinės grybų gamybos patikrinimus Širvintų, Stanelių ir Gruzdžių padaliniuose, bendrovei „Baltic Champs“ sėkmingai pratęstas, Lietuvoje ekologinę ūkinę veiklą sertifikuoti įgaliotos VšĮ „Ekoagros“ sertifikatas. Tai įrodo, kad „Baltic Champs“ nuosekliai bei tinkamai laikosi aukščiausių ekologiškų grybų auginimo standartų ir yra įsipareigojusi tiekti vartotojams kokybišką, sveiką ir aplinkai draugišką produkciją.

„Baltic Champs“ sertifikuojama „Ekoagros“ nuo 2015 metų. Įmonė buvo pirmoji iš AUGA Group įmonių, įgijusi šį būtiną ekologinę veiklą patvirtinantį sertifikatą, kuris užtikrina aukščiausius ekologinės grybų gamybos standartus. Tai atspindi „Baltic Champs“ įsipareigojimą tausoti aplinką ir rūpintis vartotojų sveikata.

„Ekoagros“ yra nepriklausoma sertifikavimo institucija, kontroliuojanti ir sertifikuojanti ekologinės gamybos ir perdirbimo produktus Lietuvoje. Jų suteikiamas sertifikatas yra patvirtinimas, kad sertifikuota įmonė vykdo savo veiklą pagal Europos Sąjungos nustatytus ekologinio žemės ūkio standartus.