„Baltic Champs“ pelnė „GRASP“ pripažinimą

„Baltic Champs“ po tarptautinio audito, kurį atliko Olandijos kompanija „Controlunion“,  buvo pripažinta atitinkanti „GRASP“ standartą ir viena pirmųjų Lietuvoje gavo tai pažymintį sertifikatą.

„GRASP“ yra kito tarptautinio standarto „GLOBAL G.A.P“ papildomas modulis, matuojantis bendrovių socialinės atsakomybės principų taikymą, pavyzdžiui: kaip bendrovėje yra sudaromos darbo sutartys, kaip yra išlaikomas darbuotojų darbo ir poilsio režimas, kokios yra darbo apmokėjimo sąlygos, papildomos naudos darbuotojams, nepilnamečių darbo sąlygos, darbuotojų interesų atstovavimas, darbuotojų atstovų žinios apie galiojančius darbo įstatymus, kokia yra skundų, prašymų nagrinėjimo tvarka ir pan.

„Baltic Champs“ generalinio direktoriaus Arūno Radzevičiaus teigimu, šis įvertinimas nėra atsitiktinis. Bendrovė yra sertifikuota ir vykdo veiklą remdamasi „GLOBAL G.A.P.“ standartu jau ne vienerius metus. „GRASP“ mums nebuvo naujiena. Siekdami nuolat tobulėti, skatinti darbuotojų įsitraukimą bei efektyvinti vidinę komunikaciją, taikėme šio modulio metodiką bendrovės veikloje ir anksčiau. Apsisprendėme siekti šio sertifikato, nes jis pastaruoju metu tapo  itin svarbiu norint veikti užsienyje, ypač Vokietijos rinkoje. Tuo pačiu tikėjomės, kad profesionalus vertinimas iš šalies padės dar labiau gerinti darbo sąlygas mūsų darbuotojams, didins jų pasitenkinimą darbu“,  – pažymi A. Radzevičius.