„Baltic Champs“ generalinis direktorius apdovanotas sidabro II laipsnio „Darbo žvaigžde“

2023 m. kovo 28 d. Vilniaus miesto rotušėje vyko Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) svarbiausias metų renginys – konferencija, diskusija ir apdovanojimų ceremonija, kurios metu II laipsnio sidabro „Darbo žvaigžde“ už nuopelnus Lietuvos gerovei apdovanotas „Baltic Champs“, UAB generalinis direktorius Arūnas Radzevičius.

LPPARA nuo pat pirmųjų savo veiklos metų organizuoja ir koordinuoja įvairius apdovanojimus, skirtus įvertinti, išryškinti ir motyvuoti geriausias verslo, lyderystės ar eksporto praktikas. LPPARA apdovanojimai tradiciškai įteikiami kasmetiniame renginyje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje arba Vyriausybės rūmuose, dalyvaujant aukščiausiems šalies vadovams.

Kovo 28 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir regioniniai rūmai pakvietė narius, partnerius, politikos ir visuomenės lyderius bei bendraminčius į svarbiausią visų rūmų metų renginį. Vilniaus miesto rotušėje vyko konferencija „Eksporto lyderiai: geopolitiniai iššūkiai Lietuvos verslui“ ir apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvavo bei jos dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Iškilmingos apdovanojimų ceremonijos metu įteikti konkurso „Lietuvos eksporto prizas 2022“, „Lietuvos metų verslininkė / vadovė“ ir „Darbo žvaigždė“ garbingi apdovanojimai.

Šiemet, iškilmingame renginyje, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos gar­bės ženk­lu, sidabro II laipsnio „Darbo žvaigžde“ už nuopelnus Lietuvos gerovei ap­do­va­no­tas Šiaulių PPAR tarybos narys, „Baltic Champs“, UAB generalinis direktorius Arūnas Radzevičius, kurio vadovaujama bendrovė garsėja inovatyvumu ir pasižymi stabiliais eksporto rezultatais. Laureatas įvertintas už tai, kad sva­riai pri­si­dė­jo prie rū­mų veiklos, verslo bendruomenės stiprinimo ir augimo.

„Darbo žvaigždės“ apdovanojimas įsteigtas 1939 metais. Tai – aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas. „Darbo žvaigždė“ turėjo valstybės ordino statusą, juo už darbą Lietuvos ūkio gerovei buvo pagerbiami labiausiai pasižymėję verslininkai bei tarnautojai. Prieškario metu rūmų teikimu ordiną skirdavo finansų ministras, o jį teikdavo Respublikos Prezidentas.

Darbo žvaigždė