Papildomas darbas Grybų auginimo ir skynimo specialistams, Stanelių k., Joniškio raj.

Ieškote papildomo darbo – prisijunkite prie Grybų auginimo ir skynimo specialistų komandos.

Darbas Stanelių k.

Jeigu Jūs darbo užduotis atliekate atsakingai, esate pareigingi, kruopštūs, gebate efektyviai bendradarbiauti su kolegomis ir greitai orientuotis atliekant paskirtas darbo užduotis, nekantriai lauksime Jūsų.

Mes Jums siūlome:

  • Draugiškus kolegas, kurių dauguma – ilgamečiai įmonės darbuotojai;
  • Apmokymus neturintiems darbo patirties;
  • Visada laiku mokamą, konkurencingą atlygį bei motyvuojančius priedus;
  • Kuro kompensaciją;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlygis: 7 Eur neto (į rankas).
Daugiau informacijos el. paštu cv@champs.lt

Telefonas pasiteiravimui: + 370 601 50000

„Baltic Champs“ yra moderniausias ir didžiausias Baltijos regione grybų ūkis, priklausantis didžiausiai Europoje ekologiško maisto bendrovių grupei „AUGA group“, veikiančiai principu „nuo lauko iki lentynos“. Šiai dienai „AUGA group“ komandą sudaro daugiau nei 1200 darbuotojų, iš kurių virš 500 dirba „Baltic Champs“. Kasdien gaminame ir didiesiems Europos prekybos tinklams tiekiame platų kultūrinių grybų asortimentą. Grybus auginame iš savo, pažangiomis technologijomis paruošto grybų substrato, užtikrindami pilną produktų gamybos kontrolę ir atsekamumą . Mūsų sėkmė ir rezultatai priklauso nuo kiekvieno komandos nario. Kasdien mes – nuo ūkio darbininko iki vadovo – dirbame išvien, siekdami bendro tikslo – vartotojams pristatyti aukščiausios kokybės, natūralią ir šviežią produkciją.

Jei norite prisijungti prie mūsų komandos, kviečiame susisiekti su mumis Jums patogiu būdu arba užpildyti žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.