Grybų auginimo ir skynimo meistrai - kontrolieriai (-ės) Širvintose

Ieškome grybų auginimo ir skynimo meistrų – kontrolierių (-ių) (Grybų auginimo, skynimo, kokybės koordinavimas, darbo organizavimas auginimo kamerose).

Darbas Širvintose

Darbo pobūdis:

• Koordinuoti grybų auginimą, skynimą;
• Organizuoti darbą grybų skynimo kamerose laikantis saugaus darbo ir priešgaisrinės saugos reikalavimų;
• Organizuoti, kontroliuoti bei optimizuoti grupės darbuotojų darbą (grafikai, tabeliai – reikalingos kompiuterinio raštingumo žinios, EXEL);
• Nuolat kontroliuoti, kad produkcijos fasuotės (prekinės pakuotės) kokybė atitiktų nustatytus įmonės standartus;

Jeigu Jūs darbo užduotis atliekate atsakingai, turite vadovavimo įgūdžių ar tam tinkamų savybių, gebate efektyviai bendradarbiauti su kolegomis ir greitai orientuotis atliekant paskirtas darbo užduotis, nekantriai lauksime tavęs.

Mes Jums siūlome:

• Draugiškus kolegas, kurių dauguma – ilgamečiai įmonės darbuotojai;
• Visada laiku mokamą, konkurencingą atlygį bei motyvuojančius priedus;
• Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1600 – 2500 eur/mėn. bruto (neatskaičius mokesčių)

Daugiau informacijos el. paštu cv@champs.lt
Telefonas pasiteiravimui: + 370 601 50 000

„Baltic Champs“ yra moderniausias ir didžiausias Baltijos regione grybų ūkis, priklausantis didžiausiai Europoje ekologiško maisto bendrovių grupei „AUGA group“, veikiančiai principu „nuo lauko iki lentynos“. Šiai dienai „AUGA group“ komandą sudaro daugiau nei 1200 darbuotojų, iš kurių virš 500 dirba „Baltic Champs“. Kasdien gaminame ir didiesiems Europos prekybos tinklams tiekiame platų kultūrinių grybų asortimentą. Grybus auginame iš savo, pažangiomis technologijomis paruošto grybų substrato, užtikrindami pilną produktų gamybos kontrolę ir atsekamumą. Mūsų sėkmė ir rezultatai priklauso nuo kiekvieno komandos nario. Kasdien mes – nuo ūkio darbininko iki vadovo – dirbame išvien, siekdami bendro tikslo – vartotojams pristatyti aukščiausios kokybės, natūralią ir šviežią produkciją.

Jei norite prisijungti prie mūsų komandos, kviečiame susisiekti su mumis Jums patogiu būdu arba užpildyti žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.